Je pro mě ctí být členem tak vynikající instituce. Naše oddělení se pyšní nejen skvělým vybavením a týmem vysoko kvalifikovaných odborníků, ale hlavně multidisciplinárním přístupem k péči o pacienty. Jako část Komplexního onkologického centra spolupracujeme také s oddělením ARO na vývoji
pokročilých léčebných metod, jako je plazmaferéza pro pacienty s autoimunními onemocněními.

Nemocnice Agel Nový Jičín

V poslední době prošlo naše oddělení obnovou s cílem vytvořit nový, dynamický tým, schopný plně využít naše nadstandardní vybavení a širokou paletu léčebných postupů. Naše poloha v Novém Jičíně je výhodná pro absolventy medicíny z Moravskoslezského kraje a okolí, stejně jako pro lékaře ze Slovenska, kterým vyhovuje blízkost hranic a snadná dostupnost.

Obnova oddělení je také příležitostí pro zavedení racionální digitalizace a moderních technologií, které nám pomohou zvýšit efektivitu naší práce a zlepšit péči o pacienty. Naše zaměstnance oceňujeme nadstandardně za jejich odborné dovednosti a osobní přístup k pacientům, a věříme, že právě tyto kvality nás odlišují od ostatních nemocnic.

Naše oddělení je místem, kde se odborné znalosti propojují s moderními technologiemi a lidským přístupem. Jsem hrdý na to, že mohu stát v čele takového týmu a těším se na nové výzvy, které nás čekají v budoucnosti. Otevíráme dveře všem, kteří mají zájem se k nám připojit, a věříme, že společně poskytneme našim pacientům tu nejlepší možnou péči.

MUDr. Vladimír Dobiaš
primář neurologického oddělení Nemocnice AGEL Nový Jičín a.s.